SZC logo

BKSZC

OM kód: 203032/012 | 1183 Budapest, Thököly utca 11.

Intézmény logo

Pogány Frigyes Technikum

  • Hírek
  • Közérdekű adatok
  • CLASSROOM
  • KRÉTA
Széchenyi 2020

Oktatók

Tanáraink elérhetőségei, információk

Név, beosztás
Oktatott tárgyak
E-mail cím
Telefon, mellék
Osztályfőnök
Fogadó óra

Vezető oktatók

Ács Gábor

informatika és távközlés munkaközösség vezetője

informatika, informatika ágazati szakmai tantárgyak

-

Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
-

Almási Adrienn

osztályfőnök (10.D); osztályfőnöki munkaközösség vezetője

földrajz, történelem, pénzügyi ismeretek

-

Osztályfőnök:
10.D
Fogadó óra:
-

Bottyán László

pályázati munkaközösség vezetője

matematika

-

Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
-

Hakkel Ildikó

módszertani munkaközösség vezetője

biológia, sport ágazati szakmai tárgyak

-

Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
-

Kerekes Béla

osztályfőnök (11.AS); sport ágazati munkaközösség vezetője

testnevelés, sport ágazati szakmai tantárgyak

-

Osztályfőnök:
11.AS
Fogadó óra:
-

Kerezsi Jenő

természettudományi munkaközösség vezetője

biológia, sport és informatika ágazatai szakmai tantárgyak

-

Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
-

Kovács-Lathwesen Orsolya

osztályfőnök (11.BS); CroCoos munkaközösség vezetője

matematika

-

Osztályfőnök:
11.BS
Fogadó óra:
-

Nagy Éva

humán és idegen nyelvi munkaközösség vezetője

magyar nyelv és irodalom, angol nyelv

-

Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
-

Szabó Antal Imre

osztályfőnök (11.D); marketing, pályaorientáció és beiskolázási munkaközösség vezetője

magyar nyelv és irodalom, történelem, etika

-

Osztályfőnök:
11.D
Fogadó óra:
-

Tóth József

felnőttképzési munkaközösség vezetője

informatika ágazati szakmai tantárgyak

-

Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
-

Oktatók

Ácsné Balázs Anikó

igazgató

informatika, informatika ágazati szakmai tantárgyak

-

Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
-

Bolla Alexandra

osztályfőnök (9.AS)

sport ágazati szakmai tantárgyak

-

Osztályfőnök:
9.AS
Fogadó óra:
-

Burján Nóra Mónika

osztályfőnök (9.BS)

testnevelés, sport ágazati szakmai tantárgyak

-

Osztályfőnök:
9.BS
Fogadó óra:
-

Császár Tamás Ádám

ISK szakmai vezetője; Osztályfőnök (13.AD)

testnevelés, sport ágazati szakmai tantárgyak

-

Osztályfőnök:
13.AD
Fogadó óra:
-

Darvas Luca

osztályfőnök (9.D)

testnevelés, sport ágazati szakmai tantárgyak

-

Osztályfőnök:
9.D
Fogadó óra:
-

Demény Balázs

oktató

magyar nyelv és irodalom, történelem

-

Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
-

Farkasné Csikós Hedvig

oktató

angol nyelv

-

Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
-

Hora János

osztályfőnök (10.E)

matematika, informatika ágazati szakmai tárgyak

-

Osztályfőnök:
10.E
Fogadó óra:
-

Horváth Balázs Zsigmond

oktató

angol nyelv

-

Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
-

Horváth Eszter

oktató

angol nyelv, matematika

-

Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
-

Horváth Orsolya Kinga

osztályfőnök (10.AS); könyvtáros

angol nyelv

-

Osztályfőnök:
10.AS
Fogadó óra:
-

Jeszenszky Helga

oktató

testnevelés, sport ágazati szakmai tantárgyak

-

Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
-

Kovács Zsolt

oktató

angol nyelv

-

Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
-

Kővágó-Popp Judit Linda

osztályfőnök (12.D)

angol nyelv

-

Osztályfőnök:
12.D
Fogadó óra:
-

Lövey Zoltán

osztályfőnök (12.AS); szakmai igazgatóhelyettes

magyar nyelv és irodalom, történelem

-

Osztályfőnök:
12.AS
Fogadó óra:
-

Mógor János

osztályfőnök (9.E)

fizika, testnevelés, sport ágazati szakmai tantárgyak

-

Osztályfőnök:
9.E
Fogadó óra:
-

Pappné Somogyi Ildikó

általános igazgatóhelyettes

biológia, sport ágazati szakmai tantárgyak

-

Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
-

Seyené Várhalmi Gabriella

osztályfőnök (10.BS), fegyelmi bizottság vezetője

angol nyelv, történelem

-

Osztályfőnök:
10.BS
Fogadó óra:
-

Tabányiné Szarvas Valéria

oktató

német nyelv

-

Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
-

Tasi Andrea

oktató, DKA tréner

fizika, informatika, informatika ágazati szakmai tantárgyak

-

Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
-

Toldi Gábor

oktató

informatika, informatika ágazati szakmai tantárgyak

-

Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
-

Varga Dánielné Kecskeméti Georgina

tanügyi igazgatóhelyettes; osztályfőnök (12.BS)

magyar nyelv és irodalom

-

Osztályfőnök:
12.BS
Fogadó óra:
-

Óraadó tanárok

Babos Gábor Emil

oktató

informatika ágazati szakmai tantárgyak

-

Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
-

Benczenleitner Bence

oktató

sport ágazati szakmai tantárgyak

-

Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
-

Hakkel Hedvig

oktató

sport ágazati szakmai tantárgyak

-

Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
-

Kovácsné Káli Anikó

oktató

magyar nyelv és irodalom

-

Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
-

Kővári Péter Kálmán, dr.

oktató

informatika

-

Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
-

Segítők

Mihálydeák Enikő

iskolapszichológus

-

-

Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
-

Szádvári Lászlóné

fejlesztő pedagógus

-

-

Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
-

Partnereink

SZC logo

BKSZC


    • Intézmény logo
    • Pogány Frigyes Technikum

      1183 Budapest, Thököly utca 11.

    • Telefon: 06-1-290-0642

      E-mail: info@poganyszki.hu

      OM azonosító: 203032/012


    2022Pogány Frigyes Technikum